Technologie

Sprzęt stomatologiczny w Mkkmed

W Mkkmed wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny. Przy jego wyborze zawsze kieruje się tym co najlepsze dla zdrowia i dobrego samopoczucia moich Pacjentów.

Poniżej przedstawiam Państwu wybrane technologie, które stosuje w swojej praktyce stomatologicznej.

quicksleeper

quicksleeper

QuickSleeper to elektroniczny system znieczuleń, który pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, mimo iż używa się mniej środka znieczulającego niż w tradycyjnej technice. W porównaniu do tradycyjnych metod, znieczulenie mikroprocesorowe nie powoduje efektu ubocznego w postaci znieczulenia policzków i warg oraz uciążliwego uczucia zdrętwienia twarzy po znieczuleniu. Skraca także czas zabiegu i stres związany z wizytą u stomatologa.
quicksleeper

Swiss Loupes

Wykorzystywane w Mkkmed lupy stomatologiczne uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Część optyczna Swiss Loupes to soczewki wykonane ze szkła mineralnego, które gwarantują doskonałą jakość obrazu bez zniekształceń przy krawędziach pola widzenia, wierne odzwierciedlenie kolorów oraz dużą głębię ostrości. Gwarantują większą precyzję i dokładność podczas wykonywania zabiegów.
quicksleeper

lupy stomatologiczne kaleta

Lupy Kaleta to połączenie wysokiej jakości obrazu z dużym, bo aż 7-krotnym powiększeniem pola zabiegowego. Dodatkowo mocowane do lup światło Led zapewnia także doskonałe oświetlenie, silniejsze od światła z unitu.
quicksleeper

system wybielania zębów PrevDent

Dostępny w Mkkmed innowacyjny system PrevDent CrWR, pozwala na wybielenie zębów o kilka odcieni podczas jednej wizyty. Cechą wyróżniającą systemu jest połączenie aktywnej substancji wybielającej z nano-Hydroksyapatytem, który znacznie znosi nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu oraz remineralizuje szkliwo. 
quicksleeper

kątnica profin

Kątnica Profin do profilaktyki i stomatologii zachowawczej jest profesjonalnym narzędziem do ostatecznego wykańczania i konturowania wszystkich rodzajów wypełnień. Kontrolowane ruchy posuwisto-zwrotne pilnika końcówki Profin pozwalają na dokładne, precyzyjne i bezpieczne nadawanie kształtu, dopasowywanie i polerowanie powierzchni zarówno naturalnego uzębienia jak i wszystkich rodzajów wypełnień.
quicksleeper

Composi Tight 3D Fusion Garrison

Zestaw formówek Garrison’a zapewnia najlepsze rezultaty nawet przy najtrudniejszych odbudowach ubytków, rozpoczynających się na powierzchniach stycznych zębów przedtrzonowych i trzonowych. Perfekcyjnie przylegające matryce pozwalają na przywrócenie doskonale odwzorowanych, naturalnych punktów stycznych między zębami, a silikonowe końcówki na wyprofilowanie kompozytu w sposób idealnie odtwarzający anatomię zęba.
quicksleeper

skaler ultradźwiękowy

Skalera używamy do profesjonalnego oczyszczania zębów. Za pomocą emitowanych przez końcówkę fal ultradźwiękowych usuwamy kamień nazębny naddziąsłowy i poddziąsłowy oraz różnego rodzaju osady (płytkę bakteryjną, osad tytoniowy, osad po kawie lub herbacie).
quicksleeper

Autoklaw Mocom Millenium B+

Dbając o bezpieczeństwo Pacjentów wszystkie narzędzia sterylizowane są w nowoczesnym autoklawie o najwyższych parametrach sterylizacji. Autoklaw wyprodukowany został przez włoską firmę Mocom, światowego lidera wśród producentów stomatologicznych autoklawów próżniowych. Autoklaw spełnia wszystkie wymagane w Unii Europejskiej i Polsce normy, dyrektywy i atesty, w tym EN 13060.