O Gabinecie stomatologicznym Mkkmed

Już od ponad 20 lat zapraszam Państwa do mojego gabinetu stomatologicznego pod nazwą Mkkmed, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Podgórze.

To co wyróżnia mój gabinet i sprawia, że zaufało mi już tylu Pacjentów, to wysokiej jakości usługi poparte wieloletnią praktyką dentystyczną, profesjonalizm łączony z ciepłą i przyjazną atmosferą, wrażliwość na drugiego człowieka oraz zaangażowanie w pracy. Wielką satysfakcję i radość sprawia mi Państwa zadowolenie i uśmiech na twarzy.

gabinet-stomatologiczny-mkkmed

W diagnostyce i leczeniu stosuję najnowocześniejsze i sprawdzone metody oraz materiały, a sprzęt, którym dysponuje, odpowiada najbardziej aktualnym standardom stomatologii europejskiej.

Jednym z najważniejszych moich celów  jest przekonanie Pacjentów, że zdrowie naszych zębów zależy przede wszystkim od nas samych, a nie od dentysty i pokazanie Pacjentom, jak należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Pomimo wieloletniego doświadczenia w zawodzie dentysty stale pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniach i kongresach, co gwarantuje mi stały rozwój zawodowy, a moim Pacjentom dostęp do aktualnych i najlepszych na dzień dzisiejszy rozwiązań z zakresu stomatologii.

W Mkkmed otrzymacie Państwo usługi stomatologiczne  w takich dziedzinach, jak stomatologia estetyczna,  protetyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, wybielanie zębów, implantologia, profilaktyka oraz leczenie bruksizmu.

Lokalizacja gabinetu (sprawdź na mapie) zapewnia dogodny dojazd nie tylko samochodem, ale i licznymi środkami komunikacji miejskiej z rożnych dzielnic Krakowa.

Serdecznie zapraszam do swojego gabinetu!

Lekarz stomatolog
Magdalena Kowalczyk-Kwaśny