Magdalena Kowalczyk-Kwaśny

O GABINETACH

Mkkmed to nowoczesne gabinety stomatologiczne położone bardzo blisko centrum Krakowa. To co nas wyróżnia i sprawia, że zaufało nam już tylu Pacjentów to profesjonalizm łączony z ciepłą i miłą atmosferą, wrażliwość na drugiego człowieka, zaangażowanie w pracy. Wielką satysfakcję i radość daje nam Państwa zadowolenie i uśmiech na twarzy.

W Mkkmed oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie w każdej dziedzinie stomatologii od chirurgii, przez leczenie kanałowe, wypełnienia, wybielanie zębów, protetykę aż do implantów.

 

W diagnostyce i leczeniu stosujemy najnowocześniejsze metody i materiały, a sprzęt, którym dysponujemy, odpowiada najbardziej aktualnym standardom stomatologii europejskiej.

 

W pracy naszej oprócz profesjonalizmu zapewniamy Państwu komfort i miłą atmosferę. Pamiętamy, że wizyta u dentysty może budzić u niektórych z Państwa strach i towarzyszący temu stres. Sami przecież też bywamy pacjentami. Mamy czas by porozmawiać z każdym Pacjentem, odpowiedzieć na zadane pytania i rozwiać wszelkie obawy.

 

Lokalizacja naszego gabinetu zapewnia dogodny dojazd do nas nie tylko samochodem, ale i licznymi środkami komunikacji miejskiej z rożnych dzielnic Krakowa.

 

Zapraszamy do wirtualnego, jak i osobistego zwiedzenia naszego gabinetu oraz skorzystania z naszych usług.

nowa lokalizacja